دانلود نرم افزار Amos 24

هدف از تحلیل مدل­ سازی معادلات ساختاری، بررسی میزان اثرگذاری یک متغیر پنهان بر متغیرهای پنهان دیگر می ­باشد بطوریکه این متغیرهای پنهان، توسط چند گویه یا آیتم(سوال) اندازه‌گیری میشوند.

برای انجام تحلیل عاملی تاییدی و مدل­سازی معادلات ساختاری، نرم‌افزارهای متعددی از جمله AMOS ،Lisrel و EQS وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خودشان می‌باشند. نرم‌فزار AMOS به دلیل اینکه با نرم افزار SPSS، همانطور که اشاره می‌شود، مطابقت بیشتری دارد، برای انجام این آموزش در نظر گرفته شده است

آموزش نصب AMOS 

خريد كتاب آموزشي AMOS 24


واژه‌ی AMOS برگرفته از Analysis Of Moment Structures به معنای تحلیل سازه ­های گشتاور می ­باشد. از ویژگی ­های این نرم افزار، اضافه شدن IBM SPSS AMOS به عنوان یکی از منوهای Analyze در نرم­ افزار Spss بعد از نصب آن می‌باشد.  همچنین فراخوانی داده ­ها و بحث تحلیل مسیر در این نرم‌افزار به سادگی انجام می‌شود که این دو ویژگی بهمراه محیط ساده آن جهت ترسیم مدل، به عنوان مزیت­ های AMOS بر دیگر نرم‌افزارهای موجود می ­باشد.

دانلود AMOS 24

IBM® SPSS® Amos شما را قادر می سازد تا مدل هایی را برای نشان دادن روابط فرضی بین متغیرها، مشخص، برآورد، ارزیابی و ارائه کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد مدل ها را با دقت بیشتری نسبت به تکنیک های آمار چند متغیره استاندارد بسازید. کاربران می توانند رابط کاربری گرافیکی یا غیر گرافیکی و برنامه ای را انتخاب کنند. در ادامه مي توانيد نسخه 24 AMOS را از لينك زير دريافت نماييد. لينك دانلود به مرور بروزرساني شده و آموزش هاي اين نرم افزار را هم شامل مي شود.

دانلود AMOS 24

آموزش نصب AMOS 

خريد كتاب آموزشي AMOS 24

درخواست تحليل معادلات ساختاري با نرم افزار AMOS  


ebrahim_bayazidi جمعه 4 شهريور ماه 1401 86 0