sig با مقدار نامشخص در آزمون آماری

در اين انجمن مي توانيد كليه سوالات آماري خود را در هر زمينه اي مطرح نماييد.

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

قوانین انجمن
دوستان و کاربران عزیز
1- آیا می دانید با عضویت ویژه در سایت می توانید از تالار نرم افزارهای آماری مانند spss,weka,clementine,sas,amos,lisrel,... استفاده کرده و کلیه آموزش های مربوط به این نرم افزارها را یاد 'گرفته و نمونه تحلیل خروجی ها رو ببینید!!
2- آیا می دانید با عضویت ویژه به مقالات ژورنال های آماری بصورت رایگان دسترسی پیداکنید!!
موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
rasalib
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

[font="Arial",sans-serif]با سلام و احترام[/font]
[font="Arial",sans-serif]سوال من آماری  و مربوط به SPSS[font="Arial",sans-serif] است. در آزمون تخمین منحنی ([/font]curve estimation) [font="Arial",sans-serif]از نوع منحنی درجه سوم ([/font]Cubic) [font="Arial",sans-serif]یک جدول [/font]ANOVA[font="Arial",sans-serif] و یک جدول [/font]Coefficients[font="Arial",sans-serif] حاصل می شود که از طریق آنها سطح معناداری مشخص می شود. در عملیات آماری که من در [/font]SPSS[font="Arial",sans-serif] انجام می دهم، با اینکه منحني درجه سوم انطباق کامل بر داده‌ها دارد، اما نکته عجیب آن این است که [/font]Sig[font="Arial",sans-serif] یا همان [/font]P-Value[font="Arial",sans-serif] نامشخص می باشد و فقط یک ممیز انگلیسی یعنی . حاصل کار است بدون هیچ عددی. سوال بنده این است که عیب کار کجاست و در چنین شرایطی چه کار کنم که مشکلم حل شود؟ چگونه می شود چنین آزمونی را تفسیر کرد با چنین [/font]Sig[font="Arial",sans-serif]؟[/font][/font]
[font="Arial",sans-serif]با تشکر از زحمات شما[/font]

بازگشت به “پرسش و پاسخ آماري”

• اطلاعات