مدل یابی علّی اکتشافی با نرم افزار Tetrad

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
shahabstar
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی
تماس:

نرم افزار Tetrad امکان تولید، شبیه سازی داده ها، برآورد، آزمون، پیش بینی و جستجوی روابط علّی برای گستره وسیعی از مدلهای آماری را دارد. نکته ویژه این نرم افزار این است که به شکلی طراحی شده که نیازمند داشتن سطح بالایی از دانش آماری، مدل سازی و برنامه نویسی نیست و با امکانات کاربرپسندی که فراهم نموده این امکان را ایجاد کرده تا طیف وسیعی از محقیقن بتوانند از آن استفاده نمایند. این نرم افزار در حال حاضر محدود به داده های طبقه ای و رتبه ای است و برای تحلیل مدلهای خطی با توزیع احتمالاتی نرمال طراحی شده است. خروجی این نرم افزار برای مدلهای علّی شامل خروجی تصویری، خروجی مبتنی برای نمودار جهت دار روابط علّی بین متغیرها (directed graph) و توزیع های شرطی احتمالاتی مدل علّی و به همراه پارامترهای برآورد شده می باشد.

اطلاعات کامل مربوط به نرم افزار به همراه مستندات مربوطه را می توانید از

دریافت نمایید.

آدرس سایت http://www.phil.cmu.edu/projects/tetrad/current.html

از آقای هادی عزیز همکار محترم، تقاضا دارم خروجی این نرم افزار و تو سایت قرار دهند، تا عزیزان از قابلیت های فوق العاده این نرم افزار استفاده کنند.
اکثر ما آدم ها مانند چشم زندگی می کنیم همه را می بینیم هیچ گاه خودمون نمی بینیم
hadi-irani
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی
تماس:

سلام این نرم افزار که معرفی کردید واسه همون آزمونی هست که توو پیام خصوصی ازش گفتم؟

یه هفته پیش توو اینترنت با این نرم افزار برخورد کردم دانلودش کردم ولی هر کاری کردم متاسفانه اجرا نشد

اگه منظورتون خروجی همون آزمون هست که مقاله فارسیش رو دارم
[CENTER]مشاوره در تمامی مراحل انجام پایان نامه
انجام پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد

انجام مقالات علمی-پژوهشی و طرح های پژوهشی-تحققاتی
(حوزه های علوم اجتماعی، روان شناسی، علوم تربیتی و مدیریت)

تحلیل آماری پایان نامه ها و مقالات علمی با نرم افزارهای
SPSS, LISREL, AMOS, PLS Software

[/COLOR]
[/B][/CENTER]
نمایه کاربر
shahabstar
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی
تماس:

hadi6612 نوشته شده:سلام این نرم افزار که معرفی کردید واسه همون آزمونی هست که توو پیام خصوصی ازش گفتم؟

یه هفته پیش توو اینترنت با این نرم افزار برخورد کردم دانلودش کردم ولی هر کاری کردم متاسفانه اجرا نشد

اگه منظورتون خروجی همون آزمون هست که مقاله فارسیش رو دارم

سلام

بله هادی جان همون هستش، این هم در واقع تحلیل اکتشافی با دادهای ترتیبی ( مشابه با نرم افزار فاکتور، pls).

در مورد همبستگی کانونی هم باید تفسیر نتایج تو سایت قرار بدیم، متاسفانه اصلا راهنمایی فارسی خوبی ندیدم. اگه داده هایی ( با spss باشه بهتره) همبستگی کانونی انجام دادید برام بفرستید من تحلیلش و انجام بدم متاسفانه روش بسیار خوبیه علی رغم نرم افزارهای خوبی هم که هست مثل سیستات ........... خیلی از دانشجوها کمتر باهاش آشنا هستند. هر وقت خروجی آماده شد، یه اطلاع بدید حالا آموزش تحلیل خروجی و به صورت ویدیو یا به صورت تصویری تو سایت قرار بدیم.
اکثر ما آدم ها مانند چشم زندگی می کنیم همه را می بینیم هیچ گاه خودمون نمی بینیم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار weka و clementine”

• اطلاعات