اموزش کامل var به طور کامل؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
salamsalam
كاربر عادي
كاربر عادي
تماس:

سلام

اگه براتون امکان داره اموزش کامل مدل var را به صورت گام به گام و به طور کامل و نجوه تجزیه تحلیل ان توضیح بدید اگر هم منبع کاملی وجود داد که این موارد را به صورت کامل توضیح داده لطفا معرفی کنید ترجیحا با نرم افزار Eviews

فرض کنید من برای کاری می خواهم از مدل var استفاده کنم و فقط داده های سری زمانی مربوط به متغیر هامو دارم قدم به قدم بگید که من باید چی کار کنم

نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

دوست عزیز در مورد مدل varma اگه همون مدل جنیکز باکس باشه می تونم در نرم افزار minitab راهنمایتون بکنم برای کمک بیشتنر چکیده اون مقاله ای که ترجمه کردی را برام بفرست
نمایه کاربر
salamsalam
كاربر عادي
كاربر عادي
تماس:

تااونجایی که من میدونم مدل var زیرمجموعه ای از مدل ورماست یا به غبارتی دیگر حالت خاصی از مدل ورماست که جزء میانگین متحرک توی اون لحاظ نشده و از اونجایی که کار کردن با مدل ورما (در مرحله تشخیص و تخمین و تعیین مقدار p , q) سخت تر از مدل ور ه معمولا همه برای راحتی کار از مدل ور استفاده میکنند در حالی که به گفته خیلی از دانشمندان هیچ دلیل قانع کننده ای برای کنارگداشتن جزء ma یا میانگین متحرکت وجود نداره و نتایج بدست از امده از مدل ورما قابل اتکاتر از مدل ور ه
مهم برای من اینه که این کار با استفاده از مدل ورما انجام بشه در مورد روش کار خیلی تفاوتی نمی کنه(یعنی فکر میکنم براساس متد باکس جنکسنز باشه) ولی باشه سعی میکنم یه خلاصه ای از ترجمه ی اون مقاله ی اصلی رو براتون تایپ کنم و بفرستم
نمایه کاربر
salamsalam
كاربر عادي
كاربر عادي
تماس:

سلام

من یه کار تحقیقی با استفاده از مدل var رو شروع کردم ولی توی تجزیه تحلیل نتایج مشکل دارم یه سری از تجزیه تحلیل ها رو خودم انجام دادم که مطمدن نیستم درست باشه یه سری دیگه رو مثل تحلیل نتایج کو اینته گریشن رو انجام ندادم

چون اولین باری که دارم با مدل var کار میکنم تو تحلیل ها مشکل زیاد دارم لطفا کمک کنید

من فایل کارایی که تاحالا انجام دادم رو براتون ضمیمه کردم تا اشکلات کارمو بگیریئ و بهم بگید همچنین در مورد اون قسمت ها که تحلیلی انجام ندادم با توجه به نتایج تحلیل درست رو بهم بگید

خلاصه هر کمکی که فکر میکنید این کار تحقیقی رو کامل میکنه رو از من دریغ نکنید
پیوست ها
var3.zip
(525.02 کیلو بایت) 91 مرتبه دانلود شده
نمایه کاربر
salamsalam
كاربر عادي
كاربر عادي
تماس:

اقا خواهشن یکی کمک کنه
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

دوست عزيز مقاله اصلي رو برام پيوست کنين نتايجيم که تو پست قبلي گذاشتين نگاه کردم . مقاله اصلي کارتونو بفرستين.
لطفا اگه پست گذاشتين از بولد کردن نوشته هاتونم خودداري کنين
مرسي
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سوالات شما”

• اطلاعات