آموزش ارسال مطالب در تالار گفتمان سایت تخصصی آمار

اطلاعيه هاي مربوط به برگزاری دوره های آموزشی نرم افزارهای تخصصی آماری و داده کاوی در اين قسمت قرار داده مي شود

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

دوستان آماري گل سلام
براي ارسال مطلب در سايت تخصصي آمار مراحل زير را طي كنيد:
1- با نام كاربري خود وارد سايت تخصصي آمار شويد.
2- در بالاي سايت روي تالار گفتمان ( انجمن ) كليك كرده تا وارد انجمن سايت تخصصي آمار شويد.
3-در صفحه انجمن باز شده روي انجمني كه متناسب با موضوع ارسالي بوده كليك كرده تا باز شود.
4- در صفحه بار شده روي مبحث جديد كليك نماييد.
5- در صفحه باز شده در آيتم موضوع نام مطلب ارسالي يا توضيحي در باره آن بنويسيد.
6- هرگاه خواستيد مطلبي رو از WORD تو صفحه باز شده بزارين اول در NOTEPAD
كه در قسمت accessories از all program قابل دسترسي بوده، كپي و بدون تغير در صفحه باز شده paste نماييد.
7- براي ارسال مطلب pdf يا هر فايلي غير در پايين پنجره باز شده ( بعد از شكلكها) روي اضافه كردن فايل پيوست كليك كرده و از آنجا فايل را آپلود كرده و در آخر كليد ارسال را بزنيد.

تصویر

اگر سوالي در رابطه با ارسال مطلب در تالار گفتمان داشتين در همين تايپيك مطرح نماييد.

با تشكر
kiya
مدير انجمن آمار كاربردي
مدير انجمن آمار كاربردي
محل اقامت: آذربایجان غربی _ ارومیه
تماس:

سلام ظهر بخیر

مطلبی میخواست بزارم که فایلم PDF قسمتهایی که شما توضیح دادید در صفحه من نیست مثلا در قسمت تنظیمات دو دگمه پیش تنظیمات ندارم و در دگمه های ارسال دو دگمه دارم دگمه سوم نیست. ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید تا مطالبی که در باره تعاریف ضرایب همبستگی دارم تو وب سایت شما بزارم.

با تشکر.
[BLOCKQUOTE]
[HIGHLIGHT=#eeece1]من یقین دارم روزی پروانه خواهم شد
[/HIGHLIGHT][/BLOCKQUOTE][CENTER][HIGHLIGHT=#d8d8d8][HIGHLIGHT=#eeece1] بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند....[/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
تماس:

با استفاده از print screen صفحه کیبورد از قسمت ارسال مبحث عکس گرفته و آن را در paint از start all program بعدش accessories باز کرده و paste kl,ni و بعدش از طرق سایتی عکستونو آپلود و بعد در همین قست ( وارد نمودن تصویر کلیک کرده ) و آدرسی که از آپلود عکحس بهتون داده اینجا وارد نمایید تا ببینم مشکلتون چیه مرسی
نمایه کاربر
mahsaamrt
تازه وارد
تازه وارد
محل اقامت: Leeds
تماس:

سلام به همه اعضا و مدیر محترم این سایت . این اولین پست من هست. تازه با سایت آشنا شدم و واقعا خوشحال شدم یه سایت برای پاسخ دادن به سوالهای آماری وجود داره.
من تحصیلاتم در زمینه آمار نیست و امیدوارم اینجا بتونم جواب بعضی سوالهایم رو بگیرم. و واقعا ممنون می شوم اگه برای چند تا سوالی که دارم من رو راهنمایی کنید

ضمنا آیا می تونیم برای سوالهامون یک تاپیک جدید بسازیم ؟ یا اینکه باید در تاپیکهایی که از قبل وجود دارند سوال رو مطرح کنیم؟
ممنونم
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
تماس:

با سلام
خواهش می کنم
خوش اومدی به سایت خودتون
برای هر سوال می تونین یه تایپیک بزنین به شرطی که در تالار مربوط به خودش مطرح بشه
نمایه کاربر
eli
تازه وارد
تازه وارد
محل اقامت: خوی
تماس:

[RIGHT]سلام.خسته نباشین.همون طور که میدونیم (خطای نوع اول+خطای نوع دوم)بین 0 و 1 هستشولی استاد امار ما میگن این رابطه اشتباه هستش!و مجموع این دو خطا بین 0 و 2 هست.[/RIGHT]
[RIGHT]ایشون از ما خواستن مثالی رو بیاریم که نشون بده xبین 1 و 2 هم نیز هست.[/RIGHT]
[RIGHT]شما میتونین منو راهنمایی کنین؟[/RIGHT]
[RIGHT]لطفا به میلم بذارین. ممنون میشم.[/RIGHT]
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
تماس:

لطفا عنوان تايپك متناسب با سوال شما باشد.
سپس در انجمن مربوطه مطرح نماييد.
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
تماس:

از آنجایی که اکثر دوستان در ارسال مطلب در تالار گفتمان سایت تخصصی آمار اشکال دارند بر آن شدیم تا آموزش تصویری ارسال مطلب را برایتان تهیه کنیم. برای ارسال مطلب مطابق آموزش اقدام نمایید.

دانلود آموزش تصویری ارسال مطلب در تالار گفتمان سایت تخصصی آمار

موفق و سربلند باشيد.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “دوره های تخصصی نرم افزارهای آماری”

• اطلاعات