تحلیل متغیر کنترل

در اين انجمن با نرم افزار SPSS PASW آشنا شده و آموزش هاي مربوط به اين نرم افزار را فرا خواهيد گرفت

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

قوانین انجمن
دوستان عزیز با توجه به برنامه های اتخاذ شده در تالار نرم افزارهای آماری، کلیه کاربران و دوستان عزیز که می خواهند از این تالارها استفاده کنند بعد از پرداخت حق عضویت ویژه گروه کاربرای ویژه برای آنها فعال می شود. خواهشمند است در این زمینه همکاری لازم را با مدیریت سایت داشته باشید.
امید است با توکل بر خداوند منان در جهت پیشرفت علم آمار در کشور گامی هرچند کوچک برداریم.
شاید بپرسید دلیل ایجاد کاربرای ویژه برای تالار نرم افزارهای آماری چیست، در جواب می گویم که بسیاری از کاربران فقط بلدند دانلود نمایند و اطلاعات خود را در تالار به اشتراک نگذارند. این راه باعث می شود که دوستان بتوانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. و همیشه بین آن کسانی که در سایت فعالیت دارند و کسانی که فعالیت ندارند تفاوتی وجود داشته باشد.
موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
samir
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

با سلام و عرض ادب
دوستان برای تحلیل متغیرهای کنترل گر در تحقیق تا اونجایی که من سرچ کردم آزمونهای آماری وجود ندارد. می خواستم بدونم کسی از دوستان در مورد نحوه تحلیل این متغیرها فایل نمونه و یا منبعی داره که بتونه کمک کنه بهم.
با تشکر
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

samir نوشته شده:با سلام و عرض ادب
دوستان برای تحلیل متغیرهای کنترل گر در تحقیق تا اونجایی که من سرچ کردم آزمونهای آماری وجود ندارد. می خواستم بدونم کسی از دوستان در مورد نحوه تحلیل این متغیرها فایل نمونه و یا منبعی داره که بتونه کمک کنه بهم.
با تشکر

متغیرهای کنترل گر نوعی متغیرهای کمکی هستند که مانند متغیرهای مستقل با آنها رفتار می شود
نمایه کاربر
samir
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

در مقالات isi برا تحلیل متغیر کنترل از آزمونهای آماری استفاده نکرده. طبق نظر شما که باید مانند متغیرهای مستقل عمل کرد باید از آزمونهای آماری استفاده کرد.شما فایل نمونه ای از این تحلیل دارین؟
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

samir نوشته شده:در مقالات isi برا تحلیل متغیر کنترل از آزمونهای آماری استفاده نکرده. طبق نظر شما که باید مانند متغیرهای مستقل عمل کرد باید از آزمونهای آماری استفاده کرد.شما فایل نمونه ای از این تحلیل دارین؟
موضوع چيه؟
فرضيه هاتون به چه صورت هستند؟
نمایه کاربر
hossein.fateh
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

سلام کسی میتونه در رسم نمودار کنترلی راهنمایی کنه؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار SPSS”

• اطلاعات