برازش مدل pool و panel در ایویوز

در این فروشگاه می توانید فیلم های آموزشی نرم افزارهای آماری، جزوات آموزشی و نمونه تحلیل های آماری را با قیمت اندکی دانلود نمایید.

مدیر انجمن: Ebrahim-Bayazidi

نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 6 دفعه
تماس:

برای بررسی رابطه بین متغیرهای مستقل و وابسته از رگرسیون پانل یا پول، زمانی که در جمع آوری داده ها زمان تاثیرگذار باشد،با توجه به سطح معنی داری آزمون لیمر استفاده می کنیم در این آزمون زمانیکه سطح معنی داری کوچکتر از 0.05 باشد رگرسیون پانل( تابلویی) جهت برازش مدل انتخاب می شود خود برازش پانل به دو صورت اثر تصادفی و اثر ثابت می باشد. با توجه به آزمون هاسمن از برازش تصادفی یا ثابت استفاده می شود در این آزمون هرگاه سطح معنی داری بزرگتر از 0.1 باشد از برازش تصادفی استفاده می شود.
در فیلم زیر آموزش برازش این دو رگرسیون توضیح داده شده است. در صورت داشتن سوال در ادامه همین تایپیک مطرح بفرمایین

فیلم برازش رگرسیون پانل یا پول( تابلویی یا تلفیقی ) در نرم افزار eviews

لینک کمکی(1): آزمون f لیمر
لینک کمکی (2): رگرسیون پانل یا پول
نمایه کاربر
sarasabet
كاربر فعال
كاربر فعال
تماس:

خیلی ممنون از لطفتون. امیدوارم فروشگاه سایت روز به روز پیشرفت کنه.
فیلم آموزشی عالی بود. براساس فیلم آموزشی برای بدست آوردن ضریب تعیین و ضرایب در انتها باید از همون رگرسیون خطی با اثرات ثابت استفاده بشه؟
اگر براتون مقدور هست فیلم آموزشی نحوه مانا کردن متغیرهای غیر مانا و آزمون هم انباشتگی جوهانسون را هم بگذارید.

سپاسگذارم.
نمایه کاربر
sarasabet
كاربر فعال
كاربر فعال
تماس:

سلام
خسته نباشید.
آقای بایزدی عزیز یه خواهشی داشتم ازتون.
من خیلی خیلی تمایل دارم کار آمار پایان نامه ام را خودم انجام بدم ولی متاسفانه اطلاعاتم از eviews کامل نیست. خیلی دنبال یه کتابی بودم که کامل eviews را توضیح داده باشه تو هر مرحله دقیقا بهم بگه باید چیکار کنم ولی متأسفانه کتاب خوبی پیدا نکردم.
من کتاب spss شما را دارم. خیلی قشنگ همه چیز را برای بچه هایی که کار پرسشنامه ای انجام میدهند، توضیح داده بودید. اگر لطف کنید یه همچین مجموعه ای هم برای بچه های حسابداری و مالی تهیه کنید ممنونتون میشم. مطمئنم مشکل خیلی ها برطرف میشه.
اگر براتون مقدوره مراحل انجام آزمون داده های پانلی از مرحله ی ورود داده ها، مانا کردن، ازمون جوهانسون و الی آخر را تو یک فیلم آموزشی به صورت یک بسته جامع و ویژه تو سایت و با هر قیمتی که خودتون صلاح میدونید بگذارید که ما بچه های حسابداری هم بتونیم بفهمیم باید دقیق تو هر مرحله چیکار کنیم و آزمون ها را از کدوم منو و با چه تحلیل انجام بدیم.

بازم متشکرم از همه راهنمایی هاتون. من خیلی از مشکلات آماریم تو سایت شما برطرف شد.
سپاسگذارم.
نمایه کاربر
heman
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

Ebrahim-Bayazidi نوشته شده:برای بررسی رابطه بین متغیرهای مستقل و وابسته از رگرسیون پانل یا پول، زمانی که در جمع آوری داده ها زمان تاثیرگذار باشد،با توجه به سطح معنی داری آزمون لیمر استفاده می کنیم در این آزمون زمانیکه سطح معنی داری کوچکتر از 0.05 باشد رگرسیون پانل( تابلویی) جهت برازش مدل انتخاب می شود خود برازش پانل به دو صورت اثر تصادفی و اثر ثابت می باشد. با توجه به آزمون هاسمن از برازش تصادفی یا ثابت استفاده می شود در این آزمون هرگاه سطح معنی داری بزرگتر از 0.1 باشد از برازش تصادفی استفاده می شود.
در فیلم زیر آموزش برازش این دو رگرسیون توضیح داده شده است. در صورت داشتن سوال در ادامه همین تایپیک مطرح بفرمایین

فیلم برازش رگرسیون پانل یا پول( تابلویی یا تلفیقی ) در نرم افزار eviews

لینک کمکی(1): آزمون f لیمر
لینک کمکی (2): رگرسیون پانل یا پول

با سلام خدمت جناب آقای دکتر فربود بسیار متشکر و سپاس گذارم از مطالب خوب و عالیتون.
نمایه کاربر
zahraAmp
تازه وارد
تازه وارد
تماس:

سلام وقتتون بخیر
من میخواستم داده هام که poolهستند را برازش کنم اما ویدئویی که گذاشته بودید اصلا برا من باز نمیشه اگر لطف بفرمایید مسیر مربوط به برازش مدل را بفرمایید ممنون میشم.
نمایه کاربر
Ebrahim-Bayazidi
مدير کل سايت
مدير کل سايت
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 6 دفعه
تماس:

با سلام
آموزش را در نرم افزار km player باز کنین
داده ها به صورت ترکیبی وارد نرم افزار شوند.
سپاس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “فروشگاه سایت”

• اطلاعات