آگهي جايزه دكتر جواد بهبوديان

موضوعات : مطالب عمومی

فرا خوان جايزه دکتر جواد بهبوديان

دبيرخانه هيئت امنا جايزه دکتر جواد بهبوديان به منظور حمايت از تحقيقات برتر و تشويق محققان جوان زير 40 سال در زمينه آمار و احتمال، اولين دوره اين جايزه را برگزار می کند. از گروه های آموزشی مرتبط(گروههای آمار،رياضی، اقتصاد، صنايع، کشاورزی، علوم انسانی)، ... و يا نهادهای آماری کشوردعوت می شود نامزدان دريافت جايزه را جهت شرکت در دامه مطلب...

 


اين دوره جايزه محقق برتر تا پايان بهمن ماه 1390 به دبيرخانه جايزه معرفی نمايند. معرفی کنندگان نامزد دريافت جايزه در اين رقابت علمی بايستی مدارک زير را به دبيرخانه جايزه واقع در تهران، خيابان فلسطين، (بين بزرگمهر و انقلاب)، بن بست نجم، پلاک 2، طبقه دوم، واحد 11  )يا از طريق پست الکترونيکی به آدرس info@irstat.ir  (همراه با يک نسخه به آدرس nematollahi@susc.ac.ir )ارسال نمايند :

 -شرح حال کامل نامزد (CV)

 - فايل مقالات آماری که در 5 سال گذشته در مجلات معتبر علمی -پژوهشی داخل و خارج کشور توسط نامزد به چاپ رسيده و يا دارای DOI می باشد . 

- تصوير ليست ارجاعات (غير خود وبجا) برای هر مقاله ارسالی.

تبصره :

1) آئين نامه جايزه ودستور العمل اجرايیدرپايگاه الکترونيکی انجمن آمار ايران به آدرس http://www.irstat.ir   قراردارد.

 2) محققان جوان زير 40 سال می توانند شخصا خود را نامزد نمايند.

 3) مقاله های مستخرج از پايان نامه ها و رساله ها موردارزيابی قرار نمی گيرند.

 4) علاوه بر مقالات پژوهشی، گزارش طرح های ملی خاتمه يافته و ...نيز قابل بررسی می باشد.

 نامزد دارای بالاترين امتياز(به شرط کسب حداقل امتياز) به عنوان برنده جايزه دکتر جوادبهبوديان انتخاب می شود. از برنده جايزه در افتتاحيه يازدهمين کنفرانس آمار ايران در دانشگاه علم و صنعت ايران تقدير و جايزه به وی اعطا می شود.

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر از روش های تماس زير استفاده نماييد:

- تلفن : 2288197 0711

- نمابر : 2277194 0711

 

منبع: سايت انجمن آمار ايران  • 4909
  • 18